Danci srušili Srbima snove u Euru

Nogometna reprezentacija Srbije poražena je u subotu u Kopenhagenu od reprezentacije Danske s 2:0 (1:0) u petom kolu I grupe kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2016. godine.

Danci su slavili golovima Yussufa Poulsena u 13. i Jakoba Poulsena u 87. minuti, koji su Srbiju praktično ostavili bez šansi za plasman na Euro u Francuskoj.

Poraz Srbije mogao je biti uvjerljiviji, ali je golman Vladimir Stojković obranio penal Danijelu Aggeru u 34. minuti, prenosi Bljesak.info

U ovoj skupini Portugal vodi s 12 bodova, Danska ima 10, a Albanija sedam, uz utakmicu manje. Srbi imaju samo jedan bod iz pet utakmica.