BiH rutinski s Andorom, Bešić propušta Wales

Nogometaši Bosne i Hercegovine upisali su očekivana tri boda protiv Andore (3:0) i primaknuli su se na dva boda manje Izraelu dva kola prije kraja kvalifikacija za Euro.

Pred ne ispunjenim Bilinim poljem, jer je jedna tribina bila zatvorena zbog kazne Uefe, domaći su posao završili do poluvremena. Andoru je načeo Ermin Bičakčić, a do poluvremena su zabijali Edin Džeko i Senad Lulić. U drugom dijelu Andora je izdržala sve napade domaće momčadi.

Da bi izborila plasman u dodatne kvalifikacije BiH do kraja mora dobiti Wales kući i Cipar na strani, a u isto vrijeme mora se nadati da će Izrael izgubiti barem jednu, piše Bljesak.info

Pobjedu je Bosna i Hercegovina skupo platila crvenim kartonom Muhameda Bešića koji se sukobio s Rodriguezom, koji je također isključen, pa će propustiti utakmicu protiv Walesa.

Prve minute u dresu reprezentacije ubilježio je Mario Vrančić koji je ušao u drugom dijelu.